hakkimizda_bolumu

Yönetim Kurulu Başkanımız Özcan URFALI 1990 yılında Mtsk sektörüne başlamış ve muhtelif kursların kuruculuğunu yapmıştır.2007 yılında Eyşan Eğitim Hizmetleri Turizm Nakliyat Oto.San.ve Tic. Ltd. Şti. Kurulmuştur.Şirketimiz ilk olarak Ankara Çankaya İlçesinde Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu ve İş Makineleri Operatörlük kursunu açmış ve halen kurslarımız hizmetine devam etmektedir.21 Haziran 2012 tarihinde ise yine şirketimiz bünyesinde Yenimahalle ilçesi Ostimde Eyşan İş Makineleri Operatörlük Kursumuz faailyete geçmiş olup buradaki hizmetimiz yeni yerinde devam etmektedir.

Motorlu Taşıtlar  Sürücü Kursumuzda A1-A2-A-B-C-D Sınıfı Sertifika eğitimleri yapılmaktadır.Tecrübeli Uzman Öğreticiler ve Usta öğreticilerimizle ehliyeti olmayan vatandaşlarımıza modern teknikler eşliğinde sürücü eğitimi verilerek sektörümüze katkıda bulunmaktayız.

 Eyşan Eğitim Hizmetleri şirketimiz bünyesindeki MTSK ve  İş Makinaları Operatörlük Kursu tüm özel motorlu taşıtlar sürücü kursları gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kurslarımızda G Sınıfı (iş Makinaları Operatörlük Belgesi) sürücü belgeleri verilmektedir. Kurslarımızda teorik derslerimiz konusunda uzmanlaşmış, profesyonel öğretmenlerimiz tarafından, modern ve çağdaş eğitimi sağlayacak, işitsel ve görsel ders araç ve gereçleri ile verilmektedir. Meslek Eğitimlerimizde amacımız: Bilgi – beceri ve iş alışkanlıklarına sahip yüksek verimi gerçekleştirecek nitelikli eleman yetiştirmek, bir mesleği icra eden fakat bu konuda eğitim alamamış kişilere mesleki eğitim vermektir.

Eğitim programlarımız, gelişen teknolojiyle uyumlu , ihtiyaçlara cevap veren, planlı, esnek ve zengin içerikli, sonuçları değerlendiren ve sürekli gelişen bir yapıdadır. Bu eğitimler talebe bağlı olarak eğitim merkezimizde ya da firmanıza ait eğitim salonlarınızda verilebilmektedir. Bugün, memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz. İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

hakkimizda_imza