HAKKIMIZDA

EYŞAN İŞ MAKİNALARI OPERATÖRLÜK

VE SÜRÜCÜ KURSU

Eyşan Eğitim Hizmetleri, gelişen teknolojileri takip eden, çözüm odaklı, planlı ve zengin içeriğe sahip eğitim politikasıyla her geçen gün kendini gelişme arzusunda olan bir eğitim kurumudur.

     Eyşan Eğitim Hizmetleri Turizm Nakliyat Oto.San.ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında, halen yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmekte olan Özcan URFALI tarafından kurulmuştur.  Kurucumuz Özcan URFALI 1990 yılından beri, MTSK sektörü içerisinde bulunmakta ve birçok başka kursun da kuruculuk görevini üstlenmiştir. Eyşan Eğitim Hizmetleri şirketimiz, ilk olarak Ankara Çankaya İlçesinde Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu ve İş Makineleri Operatörlük kursunu açmış ve halen eğitim hizmetine devam etmektedir.21 Haziran 2012 tarihinde ise yine şirketimiz bünyesinde Yenimahalle ilçesi Ostim’de, Eyşan İş Makineleri Operatörlük Kursumuz faaliyete geçmiş olup buradaki hizmetimiz yeni yerinde devam etmektedir.

     Motorlu Taşıtlar  Sürücü Kursumuzda A1-A2-A-B-C-D sınıfı sertifika eğitimleri yapılmaktadır. Alanında uzman, tecrübeli  öğreticiler ehliyeti olmayan vatandaşlarımıza modern teknikler eşliğinde sürücü eğitimi vererek, onları ehliyet sınavlarına en iyi biçimde hazırlamaktadır. Ayrıca Eyşan Eğitim Hizmetleri şirketimiz bünyesindeki MTSK ve İş makinaları Operatörlük Kurslarımızda G Sınıfı ( İş Makineleri Operatörlük Belgesi) sürücü belgeleri de verilmektedir. Kurslarımızda teorik derslerimiz konusunda uzmanlaşmış, profesyonel öğretmenlerimiz tarafından, modern ve çağdaş eğitimi sağlayacak, işitsel ve görsel ders araç ve gereçleri ile verilmektedir. Meslek Eğitimlerimizde amacımız: Bilgi – beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, yüksek verimi gerçekleştirecek nitelikli eleman yetiştirmek, bir mesleği icra eden fakat bu konuda eğitim alamamış kişilere mesleki eğitim sağlayarak alanlarında uzman operatörlere dönüşmelerini sağlamaktır. Kurslarımız, tüm özel motorlu taşıtlar sürücü kursları gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

      Eğitimlerimiz, talebe bağlı olarak eğitim merkezimizde ya da firmanıza ait eğitim salonlarınızda verilebilmektedir. Bugün, memnuniyetle görmekteyiz ki; daha önce koyduğumuz bütün hedeflerimize başarıyla ulaşmış ve yeni hedeflerimiz doğrultusunda geleceğe ümitle bakmaktayız. Firmamız ve ülkemiz adına üzerimize düşen sorumlulukların farkında olarak, geleceğe doğru yüksek bir inanç ve dinamizmle çalışma arzumuzdan hiçbir şey kaybetmeden,  işimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

100%

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

0
Operatör Kursiyeri
0
Sürücü Kursiyeri
0
İş Makinası & Sürücü Aracı
0
Şube